Cześć! Mam na imię Marta, witaj na moim blogu poświęconym tematyce dbania o ładny wygląd piersi. Mój biusty jest średni, żeby nie powiedzieć mały, ale mi taki rozmiar w pełni odpowiada. Jestem aktywna fizycznie, sporo ćwiczę i biegam, dlatego bardzo sobie cenię mój „sportowy” rozmiar. Co prawda nie wiem tego z własnego doświadczenia, ale zdaniem hojniej obdarzonych przez naturę koleżanek, duży biust może sprawiać trudności podczas uprawiania sportu i to nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego biustonosza.


Co oczywiście nie oznacza, że niewielki biust jest taki bezproblemowy. Jeśli też masz małe piersi to pewnie wiesz, że o ile w stroju sportowym miseczka A lub B jest zaletą, to w sukience wieczorowej już niekoniecznie. Nie mniej jednak wychodzę z założenia, że o każdy biust warto zadbać, również mały. A tym co decyduje o jego atrakcyjnym wyglądzie, wcale nie jest wielkość, ale przede wszystkim kształt oraz jędrna skóra, która w naturalny sposób podtrzymuje piersi. Nie da się ukryć, że kiedy piersi są uniesione wydają się pełniejsze i lepiej się prezentują. Nie należę do osób, które są skłonne do korzystania z pomocy chirurga plastycznego, więc jeśli szukasz porad na temat operacyjnego powiększenia piersi, tutaj ich nie znajdziesz. Mam jednak nadzieję, że jeśli jeszcze nie podjęłaś decyzji, to przekonam Cię do zachowania naturalności i skorzystania z mniej inwazyjnych metod poprawy wyglądu biustu.

Sprawdź juś teraz, nowoczesne serum do biustu FRASHE.
Bez parabenów, bez SLS. 100% naturalnych składników aktywnych.
Wejdź - poznajfrashe.pl

Wysportowana dziewczyna.
Z racji tego, że interesuje się sportem, podpowiem Ci, które ćwiczenia sprawią, że piersi będą prezentowały się lepiej. Mocne mięśnie klatki piersiowej i pleców, mają naprawdę sporo znaczenie nie tylko dla postawy ciała, ale również dla zachowania jędrnej skóry na długo. Oczywiście moje piersi są sprężyste nie tylko dzięki ćwiczeniom, ale także dzięki odpowiedniej pielęgnacji biustu. Na tym blogu poświęcę sporo miejsca temu jak dbać o skórę piersi i które preparaty warto stosować, aby zapewnić im nie tylko elastyczność ale też optycznie je powiększyć. Zapraszam do lektury:)