co jeść by powiększyć biust? zioła

Co jeść by powiększyć biust?

Każda kobieta lubi czuć się kobieco i pięknie. Jędrne, kształtne ciało to marzenie wielu z nas, i jesteśmy w stanie zapłacić często naprawdę duże pieniądze, by to osiągnąć jak najszybciej. Szczególnie kobiety są wrażliwe na punkcie tego, by ich ciało prezentowało się jak najlepiej, a biust to wyjątkowo newralgiczna część kobiecego ciała, na punkcie której wiele kobiet ma kompleksy i zastrzeżenia. Sięgamy po preparaty, stosujemy masaże czy zioła, by polepszyć wygląd biustu, często nawet decydując się na interwencję chirurgiczną. Co jednak daje prawdziwe efekty, a możemy to znaleźć we własnej lodówce czy w pobliskiej aptece? Często najprostsze sposoby są najbardziej skuteczne.

Co powoduje tak duży nacisk na dbanie o biust i całe ciało?

Współcześnie na nasze postrzeganie siebie największy wpływ mają media społecznościowe, gdzie jesteśmy bombardowane zdjęciami pięknych kobiet o wręcz idealnych kształtach. Nie bierzemy zupełnie pod uwagę tego, że efekty prezentowane na zdjęciach to często interwencja chirurgiczna lub efekt programu do przeróbki zdjęć. Porównując się do tych nierealnych do osiągnięcia wzorców popadamy w kompleksy, i coraz częściej szukamy rozwiązań, by móc choć trochę upodobnić się do podziwianych modelek. Jeżeli jesteś kobietą która również popadła w tę pułapkę, nie daj się zwariować – każde ciało jest piękne na swój sposób, a ciała modelek które oglądasz na zdjęciach na portalach społecznościowych to najczęściej praca szeregu specjalistów medycyny estetycznej oraz programów do przeróbek zdjęć. Równie często okazuje się, że w prawdziwym życiu modelki te nie wyglądają równie spektakularnie co na zdjęciach, mając takie same kompleksy i niedoskonałości co każda kobieta. Porównywanie swojego biustu do zoperowanego przez specjalistę biustu modelek nie ma żadnej racji bytu – wyzbądź się tego nawyku jak najszybciej, i skup na możliwościach jakie masz, by maksymalnie polepszyć wygląd i stan swoich piersi.

Przeczytaj więcej na portalu Wirtualna POLSKA – Naturalny krem ujędrniający do biustu – FRASHE.

Co zatem robić, by powiększyć i ujędrnić biust?

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jakie bogactwo możemy mieć we własnej lodówce czy apteczce. Nasze babcie są tutaj skarbnicą wiedzy – kobiety w ich czasach również stosowały różne preparaty na powiększenie i polepszenie wyglądu skóry oraz biustu. Każda z nas z pewnością wie, gdzie można dostać np. lawendę czy ruszczyk kolczasty, które są bardzo popularnymi ziołami, a jak się okazuje, mają zbawienny wpływ na jędrność i ogólny stan naszego biustu.

lawenda

Zawarte w nich substancje odżywcze oraz duże pokłady estrogenu, czyli hormonu odpowiadającego za m.in. wzrost piersi, stosowane regularnie dadzą spektakularne efekty. Najwygodniejszą formą dbania o wzrost i ujędrnienie biustu jest stosowanie preparatu który zawiera wszystkie najpotrzebniejsze substancje odpowiadające na potrzeby naszej skóry oraz biustu. Na rynku niekwestionowanym liderem w ostatnich latach są kosmetyki o naturalnych właściwościach które coraz częściej wybierają kobiety, wierzące w siłę Matki Natury. I słusznie! Pokutuje błędne przekonanie że jedynie operacja plastyczna może przywrócić kobiecemu biustowi jędrność i seksowny wygląd. Okazuje się jednak że natura dała nam narzędzie którym możemy uniknąć interwencji chirurgicznej.

Wybrane zioła działają cuda, unosząc i ujędrniając biust. Używanie kremu ujędrniającego na bazie naturalnych składników, wmasowywany w piersi regularnie, najlepiej po kąpieli, ruchami od dołu, da widoczne efekty już po kilku tygodniach stosowania, udowadniając tym samym, że natura to najlepszy lekarz na różne dolegliwości.

Długofalowy efekt jest tutaj głównym celem, zatem warto zdecydować się na dobrej jakości krem do biustu na bazie naturalnych składników takich jak kofeina, lawenda czy ruszczyk kolczasty, które połączone w jedno dadzą spektakularne efekty.

Bibliografia:

Sprawdź juś teraz, nowoczesne serum do biustu FRASHE.
Bez parabenów, bez SLS. 100% naturalnych składników aktywnych.
Wejdź - poznajfrashe.pl

1. Mu D.L., Luan J., Mu L., Breast augmentation by autologous fat injections grafting: management and clinical analysis of complications, 2009
2. Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *