Sposoby na nieoperacyjne powiększanie biustu

Metod powiększania piesi znamy wiele. Powszechnie za przynoszące największą skuteczność uznaje się te chirurgiczne, polegające na wszczepieniu implantu lub przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Jednak istnieją również metody, które pozwolą nam na powiększenie się ich rozmiaru dostępne w salonach kosmetycznych oraz takie, które możemy stosować na co dzień samodzielnie w domu.

Stosowanie odpowiedniej domowej pielęgnacji i metod powiększania piersi z pewnością wpłynie na osiąganie lepszych rezultatów w nieinwazyjnych działaniach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Po zastosowaniu kremów Frashe nasza skóra będzie wyglądać piękniej, młodziej i będzie gładsza, a właśnie procesy starzenia się mogą również odciskać swoje silne piętno na rozmiarze naszego biustu.

Nieoperacyjne powiększanie biustu

Gdy pojawia się decyzja, że osiągniemy większy, wymarzony rozmiar piersi, przed zdecydowaniem się na operację chirurgiczną, która zawsze powinna stanowić rozwiązanie ostateczne warto wypróbować i przetestować metody na nieoperacyjne powiększanie biustu. Specjaliści proponują nam co najmniej kilka tego rodzaju rozwiązań.

Masaż próżniowo-wibracyjny –  wykonuje się go w gabinetach kosmetycznych z zastosowaniem specjalnego urządzenia. Na biust kobiety nakłada się specjalne bańki, które w czasie działania wykonują przyjemny i całkowicie bezbolesny masaż. Sposób ten umożliwia osiągnięcie powiększenia piersi o jeden rozmiar. Konieczne jest przeprowadzenie serii od 9 do nawet 15 zabiegów. Odstępy powinny wynosić od 3 do 7 dni. Koszt całej kuracji to zwykle od około 900 do 1800zł.

Macrolane – jest to zabieg dający natychmiastowe efekty powiększenia piersi o 1-2 rozmiary. Wykorzystywany w nim jest preparat w formie żelu przygotowany z kwasu hialuronowego pochodzenia nie zwierzęcego. Procedura opiera się na wstrzykiwaniu substancji w tkanki piersi i jednoczesnym korygowaniu ich rozmiaru oraz kształtu.  Jest to zabieg dający naturalne efekty, biust wygląda pięknie i młodo, a kobiety unikają blizn jakie mogą wystąpić na skutek klasycznej operacji związanej z wszczepieniem implantów. Koszt zabiegu z zastosowaniem około 200 ml preparatu to kwota w granicach 7-10 tys. zł. Dopełnienie po pewnym czasie z wykorzystaniem 10ml można wykonać za kilkaset złotych. Efekty utrzymują się przez okres kilku lat.

Zobacz, jakie maseczki na biust poleca tipsforwomen.pl

Aquafilling – to innowacyjny zabieg stosowany w celu wypełniania piersi i ich powiększania. W skład stosowanego preparatu wchodzi przede wszystkim sól fizjologiczna co sprawia, że jest on w pełni bezpieczny i pozbawiony ryzyka wystąpienia alergii. Osiągnięte rezultaty utrzymują się przez okres 5 lat po zabiegu, a w pełni widoczne są po upływie tygodnia od jego przeprowadzenia. Procedura pochłania około 45 minut. Preparat jest wstrzykiwany w piersi. Daje on możliwość powiększenia piersi o 1-2 rozmiary. Koszt zabiegu to około 11 tysięcy złotych na obie piersi przy wykorzystaniu 100 ml preparatu. Cena może różnić się w zależności od kliniki i lokalizacji.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
gfdgfdgdg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gfdgdfgdfgdfg
Powered by WordPress